30 marca, 2018Strona główna

Dwa oblicza miasta

Wielu deweloperów zauważając zmiany, jakie zachodzą w związku z rozwojem miast i ich silną urbanizacją (głównie poprzez zabudowę mieszkaniową, komercyjną czy przemysłową) starają się, by każdy, kto postanowi osiedlić się w metropolii nigdy nie żałował podjętej decyzji i codziennie doceniał pozytywy z niej płynące. Działania takie zostały podjęte przez firmę Akropol Inwestycje w projekcie Poznań Jasielska, która pomimo usytuowania w jednej z większych aglomeracji kraju, stanowi przykład realizacji tworzonej z myślą o klientach. 

Duże miasta często kojarzone są z terenami zanieczyszczonymi, pełnymi hałasu, nieustannych korków i wiecznego pędu. Postrzeganie metropolii przez pryzmat negatywnych elementów nie oddaje jej pełnego obrazu. Osoby poszukujące miejsca do życia dla swojej rodziny powinny zwrócić uwagę również na „drugą stronę tego medalu”.

Wielu deweloperów zauważając zmiany, jakie zachodzą w związku z rozwojem miast i ich silną urbanizacją (głównie poprzez zabudowę mieszkaniową, komercyjną czy przemysłową) starają się, by każdy, kto postanowi osiedlić się w metropolii nigdy nie żałował podjętej decyzji i codziennie doceniał pozytywy z niej płynące.

Działania takie zostały podjęte przez firmęAkropol Inwestycje w projekcie Poznań Jasielska, która pomimo usytuowania w jednej z większych aglomeracji kraju, stanowi przykład realizacji tworzonej z myślą o klientach. Obiekt powstał na Podolanach - spokojnej, bezpiecznej części Starego Miasta. Inwestor zadbał o zagospodarowanie terenu zielenią, tak by maksymalnie zwiększyć komfort i wygodę życia mieszkańców. Wprowadzona roślinność nie tylko poprawi mikroklimat, ale nada całości wyjątkowych walorów estetycznych. Dodatkowo przeznaczenie fragmentu  nieruchomości pod plac zabaw i miejsca parkingowe to kolejny przemyślany krok do stworzenia przestrzeni idealnej dla rodzin z dziećmi.

Wraz z zakupem mieszkania w inwestycjiPoznań Jasielska gwarantujesz sobie dostęp do wszelkich udogodnień jakie daje miasto – pracy, atrakcji kulturalnych, placówek edukacyjnych, medycznych i wielu innych.