Autor: Iza
17 lipca, 2019Newsy

Dwa ostatnie domy w ofercie

Dzielnica Migowo, to idealne miejsce do tego, by kupić nowy dom w Gdańsku i zamieszkać w przyjaznym otoczeniu, w wygodnej bliskości rzeczywiście wielkomiejskiej infrastruktury. To właśnie tam, czeka na Ciebie inwestycja Olchowa Dolina. W ramach jej sprzedaży, pozostały już tylko dwa ostatnie domy – być może któryś z nich, czeka właśnie na Ciebie?

Deweloper City House zdecydował się na realizację nowoczesnych pod względem architektonicznym domów, w ekskluzywnej zabudowie wolnostojącej. Ich dostatnia powierzchnia oraz nowatorskie wyposażenie, w najlepsze rozwiązania technologiczne, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Pierwszy z nich to nieruchomość o powierzchni 219,5 m2, która znajduje się na działce wielkości 294 m2. Kondygnacja przyziemia, mieści obszerny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze o funkcji kotłowni. Parter podzielony został na salon, kuchnię, WC i garderobę. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie (w tym jedna z prywatną łazienką) oraz łazienka. Druga nieruchomość posiada powierzchnię 223,46 m2 i znajduje się na  działce wielkości 226 m2. Oferuje analogiczny układ pomieszczeń.

Koszt zakupu domu na osiedlu Olchowa Dolina wynosi 1 500 000 złotych. Planowany termin realizacji nieruchomości to koniec roku 2020. Postaw na prestiż, o którym inni mogą tylko pomarzyć. Zaplanuj swoją świetlaną przyszłość już dziś!