Autor: Dopoznania.pl
19 maja, 2022Newsy

Dzień Otwarty na osiedlu JA_SIELSKA w Poznaniu – zarezerwuj mieszkanie i skorzystaj z promocji

Już w tę sobotę 21 maja – Dzień Otwarty w Biurze Sprzedaży osiedla JA_SIELSKA. Przyjdź na ul. Jasielską 7A na Podolanach w godzinach 10:00-14:00 i skorzystaj z atrakcyjnych promocji. 

Przez cały maj trwa akcja “Rabaty do kwadratu” – po podpisaniu umowy rezerwacyjnej za każdy m2 mieszkania otrzymasz bon o wartości 200 zł do salonów wnętrzarskich GALERIE VENIS. Natomiast tylko podczas Dnia Otwartego, za rezerwację mieszkania dostaniesz robota sprzątającego IROBOT ROOMBA. 

 

Osiedle JA_SIELSKA to 3 kameralne budynki, w których znajdą się 124 mieszkania o powierzchni od 26 do 105 m2. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni do 294 m2, apartamenty na najwyższej kondygnacji będą miały antresolę, a niektóre także dostęp do tarasu, do pozostałych lokali będą przynależeć balkony. Ceny mieszkań zaczynają się już od 8450 zł brutto za m2.

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w dobrej lokalizacji, szukasz osiedla z podziemną halą garażową, placem zabaw i zielonymi strefami relaksu, to nie wahaj się – przyjdź 21 maja na Dzień Otwarty i skorzystaj z promocji! 

Więcej informacji na: jasielska.pl