Autor: Dopoznania.pl
5 listopada, 2021Newsy

Dzień Otwarty osiedla Grunwaldzka 240

Już w najbliższą sobotę, tj. 6 listopada, Ronson Development zaprasza na Dzień Otwarty swojej poznańskiej inwestycji Grunwaldzka 240. Przyjdź i przekonaj się o wszystkich zaletach tej propozycji!

Realizowany przy ul. Grunwaldzkiej 240 budynek to miejsce stworzone z myślą o nabywcach ceniących kameralny klimat, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z udogodnień i możliwości, jakie daje duże miasto. W ramach oferowanej inwestycji, oddanych zostanie zaledwie 68 mieszkań. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach nabywców deweloper zadbał o szeroki wybór metraży. Wizytę na Dniu Otwartym polecamy w szczególności klientom poszukującym niewielkich lokali – w aktualnej ofercie Grunwaldzkiej 240 znaleźć można ostatnie mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 35 m2.

Planujesz zakup wymarzonych czterech kątów na Grunwaldzie? A może poszukujesz nieruchomości z myślą o czerpaniu zysku z wynajmu? Jeżeli odpowiedziałeś TAK przynajmniej na jedno z postawionych pytań, zarezerwuj czas 6 listopada w godz. od 10.00 do 15.00 i przyjdź do biura sprzedaży przy ul. Jeleniogórskiej 7a.