Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2023Newsy

EKOdomy na Osiedlu Villa Campina

Spełnij marzenia o własnym domu z ogrodem jeszcze dziś! Na Osiedlu Villa Campina możesz kupić EKO dom, który pozwoli Ci zaoszczędzić na wydatkach związanych z ogrzewaniem. Dodatkowo będziesz EKO – co w ostatnich czasach jest bardzo mile widziane.

W standardzie domów, dostępnych na Osiedlu Villa Campina, każdy z klientów otrzymuje wydajne i coraz bardziej popularne ogrzewanie w postaci pompy ciepła, nowoczesną wentylację z rekuperacją oraz ogrzewanie podłogowe rozprowadzone w całym domu. Dzięki tym rozwiązaniom w swoim nowych czterech kątach możesz żyć zdrowo i jednocześnie dbać o domowy budżet.

Domy na Osiedlu Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim to wnętrza idealne dla rodzin 3-4 osobowych. Rozkład pomieszczeń umożliwia pełne wykorzystanie każdego m2. Wprowadzono podział powierzchni na strefę dzienną – parter, oraz nocną – piętro. Z domu wyjść można na przestronny taras, na którym bez problemów można ustawić grilla czy meble ogrodowe. Latem będzie to idealne miejsce do spotkań towarzyskich czy rodzinnych, przy kawie czy grillowaniu.

Villa Campina to osiedle domów energooszczędnych, które zakupić można w cenie domu tradycyjnego. Parametry domów, np. Wiktoria II, są bliskie domom pasywnym. Co ciekawe, deweloper umożliwia skorzystanie z zakupu domu na raty, bez potrzeby uzyskiwania kredytu. Więcej na ten temat dowiedzieć się można w biurze sprzedaży inwestycji.