Autor: Dopoznania.pl
12 listopada, 2020Newsy

Ekologiczne domy w Kamionkach już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji dewelopera Covador Invest Sp. z o.o. Projekt powstaje przy ulicy Porannej Rosy w Kamionkach k. Poznania i spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na komfortowym i ekologicznym mieszkaniu.

Znany z Osiedla Słoneczniki deweloper wraca do klientów z kolejną propozycją. W ramach nowej inwestycji przygotowany zostanie dwulokalowym dom w zabudowie bliźniaczej. Dwupoziomowe segmenty o powierzchni 105 m2 zostały zaplanowane z myślą o codziennej wygodzie przyszłych mieszkańców. Na parterze rozlokowane zostaną: wiatrołap, garderoba, łazienka, spiżarnia, kuchnia, jadalnia, salon oraz pokój. Z kolei poddasze zajmą trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba. Ponadto do realizowanych w ramach inwestycji przy ulicy Porannej Rosy, domów przynależeć będą dwa miejsca postojowe oraz ogród z tarasem.

Nowe domy przy ulicy Porannej Rosy w Kamionkach to ekologiczny projekt, realizowany przy wykorzystaniu najnowszych tendów. Inwestor zadbał o szereg rozwiązań wpływających pozytywnie na środowisko, a także portfele klientów. Można wśród nich wymienić fotowoltaikę oraz rekuperację. Co więcej, przyszli domownicy zyskają dostęp do systemu inteligentnego F&M Home. Na uwagę zasługuje także ogrzewanie podłogowe oraz rolety antywłamaniowe.

Covador Invest Sp. z o.o. doskonale wie, jak ważna jest przestrzeń dopasowana do potrzeb i stylu właścicieli. Klienci dewelopera skorzystać mogą z możliwości konsultacji z architektem wnętrz.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, sprawdź wszystkie szczegóły i postaw na nowy dom w gminie Kórnik.