Autor: Iza
11 kwietnia, 2019Newsy

Eleganckie budynki wielorodzinne w Łomiankach

Chciałbyś zamieszkać pod Warszawą, by prowadzić wygodny ale spokojniejszy tryb życia? Postaw na Łomianki – znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Potencjał okolicy dostrzegł także deweloper Sławbud Sp. z o.o. Sp. K., decydując się na realizację inwestycji Osiedle Park Chopina.

Jest to projekt, składający się z nowoczesnych budynków wielorodzinnych, o wysmakowanej architekturze i pomysłowo zaaranżowanych częściach wspólnych. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, są łatwe do aranżacji i zapewniają odpowiednie doświetlenie. Klienci mogą wybierać pośród zróżnicowanej puli mieszkań, o powierzchni od 29 m2 do 77 m2, w układzie 1-, 2- lub 3- pokojowym. Do każdego z nich przynależy balkon bądź taras. Lokale parterowe posiadają prywatne ogródki. Z myślą o szczególnie wymagających klientach, deweloper zaprojektował mieszkania dwupoziomowe z antresolą i tarasem, położone na najwyższych kondygnacjach.

To właśnie tutaj będziesz mógł cieszyć się spokojem i kameralną atmosferą, korzystając jednocześnie z wygody, jaką zapewnia życie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Otoczenie inwestycji obfituje w liczne udogodnienia, niezbędne na co dzień. Łatwy dojazd do stolicy, gwarantuje stały kontakt z wielkomiejską infrastrukturą. Bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, jezior i innych terenów rekreacyjnych, zapewnia codzienny dostęp do natury. Mnogość ścieżek spacerowych, rowerowych oraz innych udogodnień rekreacyjnych, zachęca do codziennego wypoczynku w aktywnej formie.