22 października, 2015Strona główna

Evergreen 365 - zielona inwestycja w Poznaniu

Evergreen 365 to wyjątkowa inwestycja na mapie Poznania. Masterm proponuje potencjalnym klientom niezwykłe połączenie zielonej oazy spokoju i tętniącego życiem miasta. Ta nietypowa mieszanka okazuje się idealną przestrzenią dla każdego z nas.

Evergreen 365 to wyjątkowa inwestycja na mapie Poznania. Masterm proponuje potencjalnym klientom niezwykłe połączenie zielonej oazy spokoju i tętniącego życiem miasta. Ta nietypowa mieszanka okazuje się idealną przestrzenią dla każdego z nas. Sprawdź pozostałe inwestycje dewelopera.

Obiekt jest zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej oraz Grochowskiej. Deweloper planuje zakończenie inwestycji w IV kwartale 2016 roku. Do sprzedaży trafią funkcjonalne mieszkania z dużymi balkonami, kilka z nich zostanie dodatkowo wyposażone w szklarnie.

Obecnie budowa trwa - na stronie dewelopera znaleźć można już pierwsze informacje dotyczące praz związanych z wykonaniem płyty fundamentowej i ścian garażowych. 

Jednym z największych atutów Evergreen 365 jest jego lokalizacja. Obiekt mieści się tuż obok malowniczego rynku – miejsca, w którym można zakupić ekologiczną żywność. W pobliżu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole oraz przychodnie. Evergreen 365 jest usytuowane niedaleko dworców PKP i PKS, lotniska czy galerii handlowym. Dogodny i szybki dojazd do wybranej części miasta zapewnią liczne połączenia komunikacji miejskiej.

Po całym dniu wypełnionym licznymi obowiązkami warto pomyśleć o efektywnym wypoczynku. Udany relaks zapewnią mieszkańcom pobliskie ścieżki rowerowe, liczne tereny zielone oraz place zabaw. Evergreen 365 to gwarancja spokoju na co dzień i zarazem możliwość korzystania z miejskich udogodnień. Idealne połączenie dla osób, które chcą zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Zobacz inne inwestycje na Grunwaldzie.