Autor: Dopoznania.pl
18 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Fama Jeżyce – odbiór mieszkań już w tym roku

Realizowana przez dewelopera Monday Development, inwestycja mieszkaniowa Fama Jeżyce pnie się w górę. Zgodnie z harmonogramem budowa zostanie zakończona w IV kwartale bieżącego roku. W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można zróżnicowane powierzchnie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych dzielnic Poznania. Zakup nieruchomości w tej okolicy polecić należy osobom, poszukującym balansu pomiędzy wielkomiejskim stylem a odpowiednią dozą spokoju. Mieszkańcy Jeżyc na wyciągnięcie ręki mają całą niezbędną infrastrukturę, w tym: sklepy, punkty usługowe, modne lokale gastronomiczne i kawiarnie, ośrodki zdrowia, placówki edukacyjne czy przystanki komunikacji miejskiej. Szczególnym punktem na mapie dzielnicy jest kultowy już Rynek Jeżycki. W pobliżu nie brakuje również miejsc związanych z kulturą, takich jak Kino Rialto czy Teatr Nowy. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne, wśród których wymienić można Park Sołacki, Park Adama Wodziczki czy Ogród Botaniczny.

Uroki dzielnicy dostrzegła także firma Monday Development, która podjęła się realizacji inwestycji Fama Jeżyce. Projekt powstaje przy ul. Dąbrowskiego, na działce znajdującej się za charakterystycznym budynkiem biurowym WIEPOFAMA. W ramach przedsięwzięcia oddane zostaną budynki wielorodzinne, nowe drogi, skwery oraz atrakcyjny deptak z miejscem do wypoczynku i rekreacji. Aktualnie trwa sprzedaż I etapu osiedla, obejmującego 251 funkcjonalnych mieszkań.

Szeroki wachlarz możliwych rozwiązań, sprawia że inwestycja przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu przyciąga różne grup klientów. Deweloper przygotuje lokale mieszczące się w przedziale od 30 do 117 m2. Nowe „M” od kawalerek aż po układy 5-pokojowe sprawiają, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Ze względu na atrakcyjną lokalizację, blisko centrum i poznańskich uczelni, zakup mieszkania w Famie sprawdzi się także w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości.

Monday Development zadba również o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: podziemną halę garażową, rowerownię, samoobsługowy serwis naprawy rowerów, czy miejsce do ładowania samochodów elektrycznych.

Zakończenie I etapu inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2021 roku. Już dziś skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i zamelduj się na Jeżycach jeszcze w tym roku!