Autor: Dopoznania.pl
1 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Famma Dąbrowskiego – zamieszkaj blisko wszystkiego, co ważne

Jeżyce to jedna z najmodniejszych dzielnic Poznania. Dogodne położenie na mapie miasta, dostęp do pełnej infrastruktury, oryginale projekty kulinarne i wiele więcej – wszystko to przyciąga szerokie grono klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Jeżeli i Ty planujesz zakup nowego mieszkania na Jeżycach, poznaj Fammę Dąbrowskiego.

Oferowany przez dewelopera Budimex Nieruchomości, projekt to idealne rozwiązanie dla osób stawiających na miejski komfort w nowoczesnym wydaniu. W pobliżu nowych mieszkań przy ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, w tym: sklepy, usługi czy placówki edukacyjne. Całość uzupełniają modne kawiarnie i lokale gastronomiczne oraz miejsca związane z kulturą, takie jak Kino Rialto czy Teatr Nowy. Co istotne, Jeżyce są również doskonale skomunikowane z centrum i innymi częściami Poznania.

Budowa inwestycji deweloperskiej Famma Dąbrowskiego wystartowała w III kwartale 2019 roku i zgodnie z planem potrwa do II kwartału 2022 roku. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach nabywców, deweloper Budimex Nieruchomości, odda 272 mieszkania, mieszczące się w przedziale od 22 do 87 m2. Kupujący wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Ponadto w ramach inwestycji przygotowane zostaną: miejsca garażowe i naziemne, 2 miejsca do ładowania samochodów elektrycznych, schowki lokatorskie, roweronia oraz dzieciniec rekreacyjno-wypoczynkowy. Działka, na której znajdzie się budynek zostanie częściowo ogrodzona, a także objęta monitoringiem i ochroną.

Skontaktuj się z deweloperem, sprawdź pulę dostępnych lokali i wybierz swoje nowe mieszkanie na Jeżycach.