9 października, 2018Strona główna

Festiwal Wykończonych Mieszkań – Dzień Otwarty 13 października

Z nami Grunwald rozkwita! Z tym hasłem, firma Ronson Development realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową o nazwie Grunwald2. Doskonale zaprojektowana przestrzeń, trafnie odpowiada na większość codziennych potrzeb współczesnych mieszkańców. Teraz pozwala dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty, dostępnej w ramach Festiwalu Wykończonych Mieszkań.

Z nami Grunwald rozkwita! Z tym hasłem firma Ronson Development realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową o nazwie Grunwald2. Doskonale zaprojektowana przestrzeń, trafnie odpowiada na większość codziennych potrzeb współczesnych mieszkańców. Teraz pozwala dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty, dostępnej w ramach Festiwalu Wykończonych Mieszkań.

To ostatnia szansa, by stać się posiadaczem gotowego lokalu, wykończonego pod klucz na atrakcyjnych warunkach, przy współpracy architekta wnętrz. Sprawdź szczegóły wyjątkowej okazji, dostępnej w ramach Dnia Otwartego, zaplanowanego na 13 października. Biuro Obsługi Klienta będzie czynne w godzinach 10:00 – 15:00. Przyjdź i przekonaj się, że marzenie o przeprowadzce do nowoczesnego mieszkania pełnego udogodnień, jest możliwe do spełnienia. Na klientów czeka specjalna oferta wykończenia wnętrz oraz bonus na zakup wyposażenia. To ostatnia szansa na wykorzystanie obowiązującej promocji.

Wybierając to osiedle, zyskasz do kwadratu. Topowa lokalizacja, w pobliżu biznesowej części Poznania a jednocześnie tuż przy Lasku Marcelińskim, zapewni wszechstronny komfort. Kompaktowe metraże (od 35 m2 do 90,3 m2), efektownie zagospodarowane części wspólne z placem zabaw oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zastosowane w budynku, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Teraz to wszystko, możesz mieć w jeszcze lepszej cenie! Przyjdź 13 października na Dzień Otwarty i wybierz lokal dla siebie, korzystając z promocyjnej oferty wykończenia.