Autor: Dopoznania.pl
13 stycznia, 2020Newsy

Florentyny 5 – sprawdź ofertę nowych mieszkań na Chartowie

Everest Development Florentyny 5Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na komfortowym wnętrzu i bliskości Jeziora Maltańskiego? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, czas poznać inwestycję deweloperską przy ulicy Florentyny.

Realizowane w atrakcyjnej części Nowego Miasta przedsięwzięcie to jeden z projektów firmy Everest Development. Oferowana inwestycja stanowi połączenie nowoczesności, natury i miasta. Nabywcy nowych mieszkań na Chartowie zyskają m.in. bliskość Jeziora Maltańskiego z całą jego infrastrukturą. Z drugiej zaś strony, atrakcyjna lokalizacja Florentyny 5 zapewnia łatwy i szybki dostęp do centrum Poznania. Co więcej, w okolicy KDM Development Florentyny 5budynku znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, m.in. sklepy, galerie handlowe, szkoły czy restauracje.

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie Everest Development. W ramach inwestycji mieszkaniowej Florentyny 5 oddane zostaną lokale w układach:

  • 2-pokojowych: 33,47-66.19 m2
  • 3-pokojowych: 50,99-66,19 m2
  • 4-pokojowych: 62,64-74,67 m2

Mieszkania parterowe posiadać będą prywatne, przestronne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach zyskają balkony. Przemyślany projekt, pozwoli przyszłym właścicielom na jak najlepsze wykorzystanie każdego metra kwadratowego przestrzeni.

Wygoda, jakość i dobra lokalizacja – tak opisać można inwestycję Florentny 5. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.