Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2022Porady

Funkcjonalna klimatyzacja domowa – dlaczego warto?

Lato w mieście bywa uciążliwe z powodu gorąca panującego w zamkniętych pomieszczeniach, w tym w domach. Z pomocą może przyjść stacjonarna lub przenośna klimatyzacja domowa.

Klimatyzacja domowa od Stageway

Ciepło i zaduch w mieszkaniu często nie pozwalają dobrze wypocząć podczas upalnych, letnich dni. Zaradzić temu może klimatyzacja ze Stageway z Poznania. Nasza firma oferuje najprostsze rozwiązania umożliwiające radzenie sobie z wysokimi temperaturami. Dom powinien kojarzyć się z relaksem i odpoczynkiem, a by było to realne, muszą w nim panować odpowiednie warunki. Nasi klienci mogą zdecydować się na montaż klimatyzacji w całym domu lub w jednym pomieszczeniu, np. sypialni. Do ich dyspozycji pozostają urządzenia typu split i monoblok.

odpowiednio dobrany klimatyzator zapewni komfort odpoczynku nawet w najgorętsze dni.

Czym zajmuje się firma Stageway?

Działalność naszej firmy obejmuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji. Klienci mogą u nas zakupić klimatyzatory stacjonarne i przenośne wiodących marek. Z chęcią doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Oferujemy również przeprowadzenie fachowej instalacji urządzeń. Pracę wykonujemy sprawnie i nie pobieramy zaliczki. Pozostawiamy po sobie porządek. Dodatkowo zapewniamy stałą opiekę nad klimatyzacją zarówno w czasie trwania 7-letniej gwarancji, jak i po jej upływie. Zajmujemy się jej czyszczeniem, napełnianiem i odgrzybianiem. Ponadto oferujemy montaż pompy ciepła w domach budowanych w promieniu 100 km od Poznania. To rozwiązanie jest niezwykle ekologiczne, ekonomiczne i wygodne, dlatego stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych kotłów.

Co wyróżnia firmę Stageway?

Nasza firma zapewnia klientom 7 lat gwarancji na sprzedawane klimatyzatory. Oferujemy stałą opiekę pogwarancyjną i nie pobieramy zaliczek. Wszystkie zlecenia realizujemy w możliwie jak najkrótszych terminach. Ponadto zapewniamy bezpłatne wyceny i dojazdy do klienta. Możliwa jest również wycena zdalna. Z naszych usług skorzystało już duże grono zadowolonych klientów.

firma Stageway oferuje montaż i serwis sprzedawanych przez siebie klimatyzatorów.

Dlaczego warto stosować klimatyzator zamiast wentylatora?

Klimatyzatory posiadają wiele cech, którymi nie mogą pochwalić się wentylatory. Przede wszystkim faktycznie ochładzają powietrze, w przeciwieństwie do wentylatorów, które je jedynie poruszają. Są to też znacznie cichsze urządzenia. Ich obecność w pomieszczeniu nie powoduje przeciągów. Klimatyzator posiada funkcję zaprogramowania konkretnej temperatury powietrza, jaka ma się utrzymywać we wnętrzu. Sprzęt chłodzi powietrze w całym pomieszczeniu lub budynku, natomiast wentylator ma ograniczone pole działania. Urządzenia z funkcją pompy ciepła charakteryzują się niskim zużyciem energii. Odpowiednie ustawienia klimatyzacji umożliwiają również ogrzewanie powietrza w zimie. W zależności od modelu sprzęt może osuszać lub nawilżać powietrze oraz je oczyszczać. Jest też bardziej poręczny od wentylatora zajmującego sporo miejsca i wyposażonego w plączące się kable.

Jakie klimatyzatory sprzedaje firma Stageway?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie klimatyzatorów wiodących marek. Chcemy w ten sposób zapewnić klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Wśród tych marek znajdują się:

 • Sevra,
 • Samsung,
 • LG,
 • Mitsubishi Electric,
 • AUX,
 • Haier,
 • Hisense,
 • Rotenso,
 • Sinclair,
 • Gree,
 • Vivax.

Jaki rodzaj klimatyzatora wybrać?

Na rynku dostępne są różne rodzaje klimatyzatorów, dlatego warto zapoznać się z charakterystyką każdego z nich. Klimatyzatory ścienne typu split odznaczają się wydajnością i cichą pracą. Generująca większy hałas jednostka zewnętrzna montowana jest na zewnątrz budynku. Urządzenie cechuje się też estetycznym wyglądem. Estetyka jest również zaletą klimatyzatorów kanałowych. Elementy wchodzące w skład systemu montowane są w zabudowie – w suficie podwieszanym bądź na nieużytkowym poddaszu. Powietrze jest dystrybuowane z wykorzystaniem izolowanych przewodów wentylacyjnych. W każdym pomieszczeniu będzie miało więc takie same parametry. Klimatyzatory typu konsola charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Instalowane są zaraz nad podłogą i sprawdzają się w miejscach, w których nie da się zamontować klimatyzatora naściennego, np. na poddaszach. Do ich cech należy kompaktowa budowa przypominająca grzejnik. Pomimo niedużych rozmiarów mogą pochwalić się dobrą wydajnością.

Klimatyzacja od firmy Stageway pochodzi jedynie od zaufanych marek. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

 

STAGEWAY SP. Z O.O.
ul. Głuszyna 192c/7
61-329 Poznań

Telefon: 729-882-522
https://klimatyzacja-poznan.pl/kontakt/