Autor: Iza
25 marca, 2019Newsy

Funkcjonalne mieszkania pod Poznaniem

Deweloper Poz Inwest Sp. z o.o. Sp. k. doskonale orientuje się w zróżnicowanych oczekiwaniach współczesnych klientów i dlatego też, realizując swoje inwestycje, lokuje w nich zarówno przestronne domy jak i pomysłowo zaaranżowane mieszkania. Zależnie od możliwości finansowych oraz potrzeb, każdy znajdzie w ofercie opcję, odpowiednio dopasowaną do swojej wizji idealnego miejsca do życia.

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w kameralnym kompleksie, powinny bliżej zapoznać się z ofertą Osiedla Zacisze zabudowa szeregowa. To właśnie tam, przy ul. Liliowej dostępne są pomysłowo zaprojektowane mieszkania. Te, znajdujące się na parterze, posiadają powierzchnię od 50,2 m2 do 51 m2, w układzie 3- pokojowym. Przynależą do nich prywatne ogródki a ceny wahają się od 307 803 złotych do 375 000 złotych. Lokale położone na piętrze również zapewniają 3- pokojowy układ ale przy powierzchni od 70 m2 do 71 m2. W tym przypadku nabywcy będą mieli do dyspozycji dwa tarasy i balkon. Cena tych nieruchomości wynosi 375 596 złotych.

Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na tę ofertę? Po pierwsze pozwala ona zamieszkać w przyjaznych warunkach, sprzyjających odpoczynkowi, pod drugie wyróżnia się wysoką jakością i estetyką a po trzecie zapewnia wszechstronnie wygodną lokalizację. Sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz dostęp do wygodnych połączeń komunikacji miejskiej, pozwala prowadzić zbalansowany tryb życia.