Autor: Dopoznania.pl
29 listopada, 2019Newsy

Fyrtel Wilda – odbiór mieszkań już w przyszłym roku

Duda Development Fyrtel WildaPlanujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Chcesz żyć blisko centrum miasta? Zależy Ci na stosunkowo szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! Inwestycja deweloperska Fyrtel Wilda zostanie ukończona już w przyszłym roku.

Nowoczesna kamienica dewelopera Duda Development realizowana jest na Wildzie, u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca. Całość obejmuje 66 wygodnych, ustawnych mieszkań o układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroki wachlarz powierzchni sprawia, że Fyrtel Wilda trafia w indywidualne potrzeby różnych grup nabywców. Część parterową budynku zajmą lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Ciekawym punktem inwestycji jest wewnętrzny, zielony dziedziniec, który zapewni mieszkańcom możliwość relaksu tuż za progiem własnego „M”.

Niebanalny projekt i atrakcyjna lokalizacja przekładają się na duże zainteresowanie ofertą mieszkań w Fyrtlu Wilda. Większość lokali została już sprzedana. Aktualnie w sprzedaży są jeszcze ostatnie kawalerki oraz mieszkania w układach 2-4 pokojowych. Zgodnie z planem klucze przekazaneDuda Development Fyrtel Wilda zostaną w drugiej połowie 2020 roku, ale już dziś warto podjąć decyzję o zakupie nowego mieszkania na Wildzie.

Jak wybrać idealne cztery kąty? Z Duda Development to proste! W biurze sprzedaży dewelopera dostępna jest multimedialna makieta, dzięki której można obejrzeć każde mieszkanie o różnych porach dnia, a także wyjrzeć z okien swoje przyszłego „M”.

Jedną z największych zalet inwestycji Fyrtel Wilda jest atrakcyjne położenie na mapie miasta. Wilda to jedna z topowych poznańskich lokalizacji – tu wszystko jest pod ręką! W okolicy oferowanych nowych mieszkań znaleźć można m.in. sklepy, markety, punkty usługowe, modne lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne czy ośrodki zdrowia. Na uwagę zasługują także przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające swobodny dojazd od centrum i innych dzielnic Poznania. Na terenie Wildy nie brakuje także terenów zielonych, takich jak Park Jana Pawła II.

Skontaktuj się z deweloperem, wybierz mieszkanie skrojone na miarę swoich potrzeb i wprowadź się już w przyszłym roku.