21 września, 2015Strona główna

Gdzie nie spojrzeć przyroda

Na urokliwym wzgórzu powstaje nowa inwestycja Osiedle Zakątek Smyka. Projekt Profesjonal24 składa się z 6 kameralnych domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, 6 domów wolnostojących Smyk-2 oraz 6 domów wolnostojących parterowych. Do każdego rodzaju budynków dołączono użytkowe, bądź nieużytkowe poddasze, a garaż posiada ponad połowa wymienionych domów. Metraż działek rozpoczyna się na 470 m2, a kończy na 500 m2. Dzięki temu, mieszkańcy będą się mogli cieszyć dużą przestrzenią, którą można m.in. wygospodarować na piękny ogródek. Deweloper oferuje przystępne ceny i często wprowadza różnego rodzaju promocje. Warto także nadmienić, że prawie wszystkie budynki, będące częścią Osiedla Zakątek Smyka, są objęte rządowym programem MdM.

Na urokliwym wzgórzu powstaje nowa inwestycja Osiedle Zakątek Smyka. Projekt Profesjonal24 składa się z 6 kameralnych domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, 6 domów wolnostojących Smyk-2 oraz 6 domów wolnostojących parterowych (inne inwestycje dewelopera). Do każdego rodzaju budynków dołączono użytkowe, bądź nieużytkowe poddasze, a garaż posiada ponad połowa wymienionych domów. Metraż działek rozpoczyna się na 470 m2, a kończy na 500 m2. Dzięki temu, mieszkańcy będą się mogli cieszyć dużą przestrzenią, którą można m.in. wygospodarować na piękny ogródek. Deweloper oferuje przystępne ceny i często wprowadza różnego rodzaju promocje. Warto także nadmienić, że prawie wszystkie budynki, będące częścią Osiedla Zakątek Smyka, są objęte rządowym programem MdM.

Lokalizacja osiedla zachwyci niejednego miłośnika ciszy i zieleni. Skowarcz to nowoczesna, malowniczo położona wieś, z której rozciąga się przepiękna panorama na lasy, łąki i okoliczną naturę. To idealne miejsce na odpoczynek i wyciszenie. Pobliskie tereny rekreacyjne umożliwiają uprawianie wszelkiego rodzaju sportów oraz wybranie się na przyjemny spacer na świeżym powietrzu. Osiedle Zakątek Smyka to inwestycja, która wyróżnia się przede wszystkim otaczającymi ją widokami, które w dobie świata technologii, są rzadkością.

Profesjonal24 rozpoczął swój projekt od pilotażowej realizacji osiedla przy Jodłowej, a zakończy go dwunastoma atrakcyjnymi mieszkaniami, które zostaną wybudowane już w 2016r.

Zobacz inne inwestycje w Skowarczu.