Autor: Dopoznania.pl
13 stycznia, 2022Newsy

Generalny wykonawca Żeromskiego wybrany

VINCI Immobilier Polska wybrał Generalnego Wykonawcę poznańskiej inwestycji Żeromskiego. Zlokalizowana na Jeżycach inwestycja zostanie zrealizowana przez WEGNER sp. z o.o. sp.k.

WEGNER to generalny wykonawca z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, jeden z liderów branży budowlanej w regionie. WEGNER z sukcesami realizuje inwestycje na terenie całego kraju, obejmujące generalne wykonawstwo m.in. obiektów medycznych, edukacyjnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, obiektów handlowych, magazynowych, biurowych czy produkcyjnych.

VINCI Immobilier Polska to uznany deweloper mieszkaniowy działający na rynku nieruchomości w Warszawie i od niedawna w Poznaniu. Doświadczenie w działalności deweloperskiej opierające się na międzynarodowej grupie VINCI jest kluczem do sukcesu i gwarancją w sprawnej realizacji projektów w profesjonalny sposób. VINCI Immobilier od ponad 20 lat prowadzi działalność deweloperską realizując projekty mieszkaniowe, hotelowe i biurowe.

W ramach inwestycji przy ul. Żeromskiego w Poznaniu oddany zostanie 7-piętrowy budynek, w którym znajdą się 130 komfortowe mieszkania w różnych metrażach od 29 do78 m2. Wysoki standard wykończenia, duże okna, spore balkony oraz elegancka strefa wejścia to wizualne atuty, wpływające na wyższy komfort życia wszystkich mieszkańców.

Projekty realizowane przez VINCI Immobilier Polska realizowane są ze szczególną dbałością zarówno o wygląd, funkcjonalność, jak i wysoki standard użytych materiałów. Współpraca z firmą Wegner jest gwarancją realizacji projektu z zachowaniem najwyższych standardów.

Żeromskiego, zgodnie z filozofią grupy VINCI będzie wpisywać się w ideę zrównoważonego, przyjaznego środowisku budownictwa.

Prace na terenie inwestycji już się rozpoczęły. Przewidywany termin zamknięcia projektu to koniec 2023 roku.