Autor: Dopoznania.pl
5 marca, 2020Zakup inwestycyjny

Goplana – nie przegap szansy na nowe mieszkanie na Jeżycach

Colian Developer GoplanaGoplana to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ulicy św. Wawrzyńca w Poznaniu. Atrakcyjny wybór powierzchni oraz topowa lokalizacja przekłada się na spore zainteresowanie ze strony klientów, poszukujących nowego mieszkania na Jeżycach. Sprawdź aktualną ofertę, wybierz własne „M” z I etapu inwestycji i wprowadź się w przyszłym roku.

Najnowszy projekt firmy Colian Developer to wyjątkowy punkt na poznańskiej mapie nieruchomości. Inwestycja realizowana jest na terenie dawnej fabryki Goplana i finalnie zajmie obszar niemal 6 hektarów. Poza nowoczesnymi mieszkaniami, deweloper ma w planie budowę skwerów, deptaków Colian Developer Goplanaoraz placów zabaw dla najmłodszych.

Aktualnie trwa realizacja I etapu osiedla Goplana, w ramach którego oddany zostanie 7-piętrowy budynek, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pomieści on 157 lokali liczących od Colian Developer Goplana29 do 128 m2. W zależności od usytuowania każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię, taras lub przydomowy ogródek.

W puli aktualnie dostępnych mieszkań z I etapu znaleźć można nowe „M” mieszczące się w przedziale od 33,91 do 69,58 m2. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Jeżycach wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz układami 2- i 3-pokojowymi.

Inwestycja Goplana to adres, który polecić można zarówno prywatnym osobom poszukującym idealnych czterech kątów, jak i inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie od dewelopera.