Autor: Dopoznania.pl
30 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Goplana – nowe mieszkania na styku Sołacza i Jeżyc

Colian Developer GoplanaPlanujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na niebanalnym projekcie i atrakcyjnej, miejskiej lokalizacji? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Goplana! Poznaj szczegóły i zamieszkaj na styku Jeżyc i Sołacza.

Nowa inwestycja Colian Developer realizowana jest przy ulicy św. Wawrzyńca w Poznaniu. Goplana to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie Poznania. Osiedle powstaje na terenie dawnej fabryki czekolady. W ramach kilku etapów przygotowane zostanie nowoczesne, śródmiejskie osiedle. Poza budynkami mieszkalnymi, deweloper ma w planach również place zieleni, skwery i deptaki.

Pierwsza część nowej inwestycji deweloperskiej na Jeżycach obejmuje 157 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 29 do 128 m2. Lokale parterowe posiadać będą ogródki, a te na wyższych kondygnacjach zyskają balkony, loggie i tarasy. Szeroka oferta nowych Colian Developer Goplanamieszkań na osiedlu Goplana sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jedną z największych zalet proponowanej inwestycji jest lokalizacja. Projekt realizowany jest na styku Sołacza i Jeżyc. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się miejską atmosferą bez rezygnacji z odrobiny spokoju i zieleni.

W okolicy inwestycji mieszkaniowe Goplana znaleźć można m.in.:

  • Tereny rekreacyjne: Jezioro Rusałka, Park Sołacki, Park Wodziczki, …
  • Punkty handlowe: kultowy Rynek Jeżycki, Żabka, Biedronka, ABC, …
  • Modne lokale gastronomiczne: Yeżyce Kucha, WYPAS, Falla, Kombinat, Sztos, …
  • Uczelnie: Wydział Nauk Społeczny UAM, Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego
  • Teatry i kina: Teatr Nowy, Teatr Wielki, Kino Rialto
  • I wiele, wiele więcej!