Autor: Iza
12 czerwca, 2019Newsy

Gościniec – poznaj idealny typ domu dla Ciebie!

Aby życie na przedmieściach, można było uznać za rzeczywiście wygodne, warto starannie wybrać inwestycję, zarówno pod kątem lokalizacji jak i proponowanego przez nią standardu. Znakomitą kompilację zalet podmiejskiego komfortu, znajdziesz na Osiedlu Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec. Złożona z dwóch typów domów, z pewnością zaspokoi także potrzeby Twoich najbliższych.

NICKEL DEVELOPMENT Sp. z o. o. postawił na nowoczesną, dopracowaną w najdrobniejszych detalach architekturę, która perfekcyjnie wpisuje się swoim charakterem w okolicę. Szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz estetycznie i funkcjonalnie zagospodarowane części wspólne, dopełniają obrazu osiedla.

Jeżeli poszukujesz optymalnego połączenia należycie dostatniej przestrzeni z optymalnymi kosztami eksploatacyjnymi, to wybierz wygodny dom w zabudowie bliźniaczej. Typ Gościniec proponuje lokale 5- pokojowe o powierzchni od 143,50 m2 do 146,10 m2. Dwupoziomowy układ powierzchni oraz prywatny ogród wielkości ok. 214 m2, zapewnią komfort dla wszystkich członków rodziny. Na parterze znajduje się salon połączony z aneksem, WC, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras. Na piętrze wydzielono cztery pokoje, łazienkę i garderobę. To jedna a najpopularniejszych form podziału przestrzeni, którą znajdziesz właśnie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec. Wiele ze ścian zapewnia możliwość rozbiórki, co powoduje, że przestrzeń daje się w dużej mierze indywidualnie aranżować.