Autor: Dopoznania.pl
24 lutego, 2020Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Górczynie

Poznań Kartuska Stara CegielniaPlanujesz zakup nowego mieszkania na Górczynie? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! I etap inwestycji Stara Cegielnia został już oddany od użytkowania. Sprawdź ofertę gotowych do odbioru lokali i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Stara Cegielnia to komfortowe osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane w zielonej części Poznania. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną łącznie 233 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Budowa I etapu, w skład którego weszły 102 funkcjonalne „M” została już zamknięta. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie mieszkania 2- i 3-pokojowe. Każdy lokal w zależności od położenia, posiada prywatny ogródek lub balkon. Na etapie projektowania deweloper zadbał o duże okna i dobrą ekspozycję, dzięki czemu przyszli domownicy będą mogli cieszyć się dużą ilością naturalnego światła. Oferowane powierzchnie doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku singli, par, jak i rodzin z dziećmi.  

Na terenie inwestycji Stara Cegielnia znalazły się także miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, pomieszczenia na jednoślady oraz pomieszczenie na rowery i wózki.

Poznań Kartuska Stara Cegielnia

Kolejną zaletą proponowanego osiedla jest atrakcyjna lokalizacja. Stara Cegielnia jest oddalona tylko o 5 km od centrum Poznania. Swoje miejsce znajdą tu wszyscy miłośnicy miejskiego stylu, którzy jednocześnie potrzebują odrobiny spokoju. W pobliżu znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, lokale gastronomiczne, szkoły czy przedszkola. Całość uzupełniają tereny rekreacyjne, takie jak Park Górczyński czy okoliczne stawy.

Skontaktuj się z deweloperem i postaw na nowe mieszkanie od dewelopera.