Autor: Dopoznania.pl
22 stycznia, 2021Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Grunwaldzie – sprawdź ofertę Starej Cegielni

Poszukujesz nowego mieszkania w atrakcyjnej części Poznania? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! Budowa I i II etapu inwestycji Stara Cegielnia dobiegła końca i na klientów czekają funkcjonalne, gotowe do odbioru mieszkania. Szeroki wybór powierzchni i układów!

Zlokalizowaną na terenie Grunwaldu inwestycję, polecić należy osobom, które lubią mieć wszystko pod ręką. W pobliżu Starej Cegielni znaleźć można niezbędna na co dzień punkty, takie jak: sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, ośrodki zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej czy placówki edukacyjne. Dostęp do licznych udogodnień nie oznacza jednak rezygnacji z natury. Inwestycja mieszkaniowa Stara Cegielnia położona jest w pobliżu parku i 4 stawów, których widokiem cieszyć się można z okna własnego „M”.

Realizacja nowego osiedla na Górczynie w Poznaniu została podzielona na etapy. Dwa z nich zostały już zakończone, a w sprzedaży nadal znaleźć można dostępne od ręki lokale. Na nabywców czekają mieszkania 3-pokojowe, a także ostatnie mieszkania 4- i 5-pokojowe. Powierzchnie wolnych na tę chwilę lokali mieszczą się w przedziale od 66,26 do 153,77 m2. Każde mieszkanie, w zależności od położenia w budynku, zyska powierzchnię dodatkową w postaci balkonów (jednego lub dwóch) lub ogródka.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, postaw na komfortowe osiedle i zamieszkaj na swoim!