Autor: Dopoznania.pl
8 kwietnia, 2021Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Lipie Piotrowskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Postaw na Kminkową VI i zamelduj się na Lipie Piotrowskiej!

Oferowana przez PBO DACH BUD Sp. z o.o. inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Najlepszym tego dowodem jest zakończenie budowy kolejnego, szóstego już, etapu przedsięwzięcia, który powiększył osiedle o trzy budynki mieszkalno-usługowe oznaczone jako I, J, K.

W ramach najnowszego etapu inwestycji przy ulicy Kminkowej we Wrocławiu deweloper oddał mieszkania trafiające w indywidualne potrzeby kupujących. W puli zrealizowanych nieruchomości znalazły się lokale w układach 2-pokojowych (38-56 m2), 3-pokojowych (59-72 m2) oraz 4-pokojowych (66-74 m2). Warto wspomnień również o atrakcyjnych powierzchniach dodatkowych – wszystkie mieszkania posiadać będą balkony (niektóre nawet dwa), a mieszkania parterowe zyskają zielony taras liczący nawet do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

To nie koniec korzyści wynikających z zakupu nowego mieszkania od dewelopera PBO DACH BUD Sp. z o.o. W cenę każdego lokalu wliczone jest miejsce postojowe w garażu. Ponadto mieszkańcy korzystać mogą również z bezpłatnych miejsc na zewnątrz.

Warto wspomnieć o lokalizacji. Inwestycja powstaje na terenie dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej. Miejsce to gwarantuje rozwiniętą infrastrukturę, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość natury.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży inwestycji Kminkowa VI, zapytaj o aktualną ofertę i odbierz klucze do swojego nowego, gotowego „M”.