Autor: Dopoznania.pl
8 stycznia, 2021Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Naramowicach

Planujesz zakup mieszkania na Naramowicach w Poznaniu? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Sprawdź ofertę ukończonej już inwestycji Harmonia+ Karpia 27. W sprzedaży mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, dopasowane do indywidualnych potrzeb kupujących.

Naramowice to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Poznania. Z jednej strony usytuowana jest na obrzeżach miasta, co zapewnia kameralną atmosferę, z drugiej zaś pochwalić się może bogatą infrastrukturą. W pobliżu ulicy Karpiej nie brakuje sklepów, marketów, aptek, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich czy placówek edukacyjnych. Dzięki temu wszystkie niezbędne sprawy można załatwić w najbliższym sąsiedztwie. Dużą zaletą jest także bliskość przystanków autobusowych, dzięki czemu w wygodny sposób można dostać się do centrum i innych części Poznania. Warto wspomnieć także o realizacji nowej linii tramwajowej, co jeszcze bardziej usprawni dojazd do wybranych przez mieszkańców punków na mapie miasta. Naramowice to także bliskość zieleni. Miłośnicy relaksu na świeżych powietrzu z pewnością docenią uroki nadwarciańskich łąk oraz Rezerwat Przyrody Żurawiniec.

Zalety dzielnicy Naramowice przekonały także dewelopera Grupa Inwest, który zrealizował na jej terenie inwestycję mieszkaniową Harmonia+ Karpia 27. Budowa osiedla dobiegła końca, a na klientów czekają funkcjonalne, gotowe do odbioru mieszkania. W puli dostępnych lokali znaleźć można 3- i 4-pokojowe „M”, liczące od 66,35 do 73,80 m2. Metraż ten sprawdzi się w szczególności w przypadku rodzin z dziećmi. Atutem dla tej grupy nabywców jest także spokojna i bezpieczna okolica, w której nie brakuje szkół, przedszkoli i żłobków. Osobom, którym zależy na jak najszybszej przeprowadzce polecić należy wykończony pod klucz lokal, oznaczony symbolem A2.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe cztery kąty dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.