Autor: Dopoznania.pl
28 września, 2020Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Złotnikach

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i możliwości szybkiej przeprowadzki? Postaw na Złotniki! To właśnie tam dewelopera Omega Buildings zrealizował osiedle mieszkaniowe Osada Zielona.

Oferowana przez dewelopera inwestycja, powstała z myślą o osobach, które z jednej strony cenią dostęp do wielkomiejskich udogodnień, z drugiej zaś nie potrafią zrezygnować z odpowiedniej dozy spokoju.

Osada Zielona usytuowana jest w zachodniej części miasta, na terenie dzielnicy Złotniki. Otoczenie niskiej, willowej zabudowy oraz sąsiedztwo zieleni zapewniają kameralny klimat, o jaki niełatwo w dużym, tętniącym życiem mieście. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość Parku Leśnickiego i Parku Złotnickiego. Poza pięknymi okolicznościami przyrody, czekają tam ścieżki biegowe, plac zabaw, alejki spacerowe, siłownia plenerowa, tor do jazdy na rolkach oraz boisko do koszykówki.

Wybrana przez dewelopera Omega Buildings lokalizacja, zapewnia też dobry dostęp do rozwiniętej infrastruktury. W okolicy znaleźć można m.in. sklepy spożywcze, restaurację, basen, siłownię oraz przystanki komunikacji miejskiej. W tej części dzielnicy Fabryczna nie brakuje również placówek edukacyjnych, co czyni z Osady Zielonej idealny adres dla rodzin z dziećmi.

Budowa osiedla dobiegła końca i na klientów czekają ostatnie, gotowe do odbioru lokale. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na wrocławskich Złotnikach wybierać mogą pomiędzy układami 1- i 2-pokojowymi.  Warto dodać, że w trosce o komfort mieszkańców, deweloper zadbał o osiedlową infrastrukturę, komórki lokatorskie, podziemną halę garażową oraz naziemne miejsce postojowe.