Autor: Dopoznania.pl
13 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Gotowe do odbioru mieszkania przy ul. Błażeja w Poznaniu

Poznańskie Naramowice to lokalizacja coraz chętniej wybierana przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Dzielnica dynamicznie się rozwija, nie tracąc jednocześnie swojego kameralnego klimatu. Właściciele nowych mieszkań na Naramowicach z jednej strony cieszyć się mogą rozbudowaną infrastrukturą, z drugiej zaś korzystać z uroków pobliskiego rezerwatu przyrody. Jeżeli i Ty poszukujesz odpowiednego balansu pomiędzy spokojem a życiem w dużym mieście, sprawdź ofertę gotowych do odbioru lokali na Osiedlu Nowe Błażeja 55.

Budowa oferowanego przez KMJ Invest projektu dobiegła końca. Deweloper oddał łącznie trzy 3-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, mieszczące 55 mieszkań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb kupujących. Singlom oraz parom polecić należy komfortowe kawalerki oraz lokale 2-pokojowe. Z kolei z myślą o rodzinach z dziećmi powstały większe mieszkania w układach 3- i 4-pokojowych. Ze względu na bliskość Kampusu Morasko, zakup nowego mieszkania na Osiedlu Nowe Błażeja 55 sprawdzi się także w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie.

Warto dodać, że lokale parterowe posiadają ogródki, a wybrane „M” na piętrach balkony lub tarasy. Deweloper zadbał także o 120 miejsc postojowych.

Lokalizacja to kolejna zaleta Osiedla Nowe Błażeja 55. Inwestycja powstała w pobliżu niezbędnych na co dzień punktów, takich jak: sklepy, markety, apteki, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, kluby fitness czy ośrodki zdrowia. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy atrakcyjny wybór przedszkoli i szkół. Na uwagę zasługuje również sprawna komunikacja z centrum i innymi częściami Poznania. Mieszkańcy korzystać mogą z przystanków autobusowych, a wkrótce także z połączenia tramwajowego. Słowem tu wszystko jest pod ręką! Całość uzupełnia pobliski Rezerwat Żurawiniec.

Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Zapytaj dewelopera o aktualną ofertę i zamelduj się na Naramowicach!