Autor: Dopoznania.pl
27 lipca, 2020Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania w Środzie Wielkopolskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania w Środzie Wielkopolskiej? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! W ofercie sprzedaży Osiedla Morena znajdziesz atrakcyjne, gotowe do odbioru lokalu.

Zlokalizowane u zbiegu ulic Lotniczej i Gnieźnieńskiej osiedle, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy stawiają na połączenie zacisznej i spokojnej okolicy oraz bliskość, gwarantującej codzienną wygodę, infrastruktury.

Klienci zainteresowani nowym mieszkaniem od dewelopera MR SUB 19, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2- i 3-pokojowymi. Szeroki zakres dostępnych metraży, tj. od 35,30 do 66,67 m2, sprawia że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Do mieszkań parterowych przynależą prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach posiadają balkony i loggie. W ramach oferty Osiedla Morena w Środzie Wielkopolskiej znaleźć można lokale wykończone pod klucz. To idealne rozwiązanie dla nabywców, którzy jak najprędzej chcą przenieść się do skrojonych na miarę własnych potrzeb, idealnych czterech kątów.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie w Środzie Wielkopolskiej? Miejscowość jest doskonale skomunikowana z Poznaniem, do którego dotrzeć można m.in. drogą S11. Mieszkańcy mogą również skorzystać z kolei państwowej oraz bezpłatnej komunikacji podmiejskiej. W sąsiedztwie Osiedla Morena znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, lokale gastronomiczne, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Całość uzupełniają trasy spacerowe i rowerowe oraz pobliskie jezioro.