Autor: Dopoznania.pl
16 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Gotowe do odbioru nowe mieszkania na Wildzie! Sprawdź ofertę Fyrtla Wilda

Mimo pandemii budowa Fyrtla Wilda przebiegła terminowo, a nawet z nieznacznym wyprzedzeniem wobec pierwotnie przyjętych założeń. Nabywcy, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania od dewelopera Duda Development odbierają klucze do swoich nowych „M”, a w aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można ostatnie wolne lokale.

Zrealizowany na styku ulic Sikorskiego i 28 Czerwca budynek to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego klienta. Przemyślana lokalizacja inwestycji, gwarantuje dogodny dostęp do centrum i najważniejszych atrakcji Poznania. Również sama Wilda ma się czym pochwalić. Na terenie dzielnicy znaleźć można sklepy, najważniejsze punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz klimatyczne lokale gastronomiczne.

Atrakcyjna lokalizacja i szeroki wybór wysokiej jakości mieszkań przełożyły się na spore zainteresowanie ze strony klientów poszukujących nowego mieszkania w Poznaniu. Prawie wszystkie mieszkania znalazły już swoich nabywców. W puli dostępnych „M” znaleźć można ostatnie lokale 4-pokojowe. Dodatkowo Duda Development zapowiada, że udostępni je w nowej formule: z możliwością przygotowania projektu podziału na 4 miniapartamenty inwestycyjne. Na parterze budynku znajdują się przestrzenie handlowo-usługowe, w których otworzą swoje sklepy sieci Hebe i PEPCO.

Nowe mieszkanie na Wildzie? A może nieruchomość pod wynajem? Fyrtel Wilda doskonale sprawdzi się w obu przypadkach!