Autor: Dopoznania.pl
29 listopada, 2019Newsy

Gotowe mieszkania 3-pokojowe w Środzie Wielkopolskiej – ostatnie wolne lokale!

MMH Nowa ŚrodaPoszukujesz dużego mieszkania w okolicy Poznania? Cenisz wygodę i jakość? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! Wszystko to i jeszcze więcej oferuje inwestycja deweloperska Nowa Środa.

Za realizację projektu przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki odpowiada deweloper MMH. Zróżnicowana oferta, obejmująca zarówno budynki wielorodzinne, jak i zabudowę szeregową, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości każdy może wybrać rozwiązanie skrojone na miarę własnych potrzeb.

Jedną z propozycji dewelopera są gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkania, zrealizowane w nowoczesnym budynku z windą. 3-pokojowy układ i 55,20 m2 dobrze zaplanowanej przestrzeni polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi. Dzięki odpowiedniej wielkości, właściciele bez MMH Nowa Środaproblemu wydzielą sypialnię rodziców czy atrakcyjny pokój dla nastolatka lub młodszego członka rodziny. Zaproponowane nieruchomości posiadają balkony liczące 15 m2.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie na przedmieściach? Jednym z najważniejszych argumentów jest niska cena, o jaką trudno w samym Poznaniu. Gotowe 3-pokojowe mieszkania na osiedlu Nowa Środa kosztują 219 696 zł brutto. Warto dodać, że deweloper MMH dba również o klientów starających się o kredyt hipoteczny. Dzięki pomocy doświadczonych ekspertów, nabywcy liczyć mogą na atrakcyjną ofertę kredytu, a miesięczna rata może wynieść tylko 867 zł. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się czy lepiej wynajmować czy kupić nieruchomość na własność.

W aktualnej ofercie sprzedaży zostały już tylko trzy ostatnie mieszkania o opisanych wcześniej parametrach. Każde z nich znajduje się na innym piętrze.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz idealne cztery kąty w Środzie Wielkopolskiej