Autor: Dopoznania.pl
4 września, 2019Zakup inwestycyjny

Grunwald Zakątek – kameralna inwestycja w Poznaniu

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny Zakątek GrunwaldW dzielnicy Grunwald, przy ul. Zakątek powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, która zaskakuje niebanalnym połączeniem kameralnej atmosfery i wielkomiejskiego sąsiedztwa. Jeżeli poszukujesz wygodnego życia w dogodnym otoczeniu sprawdź ofertę Wielkopolskiego Funduszu Hipotecznego.

W skład osiedla Grunwald Zakątek  wchodzi zaledwie 12 mieszkań – kawalerki i mieszkania 2-pokojowe. Jeżeli szukasz niewielkiego lokalu w centrum, to doskonale trafiłeś. Proponowane przez dewelopera nowe mieszkania na Grunwaldzie idealnie sprawdzą się także jako inwestycja w nieruchomość pod wynajem. Dzięki komfortowej lokalizacji – sąsiedztwo Uniwersytetu Medycznego (200 metrów), z łatwością znajdziesz dla nich WFH Zakątek Grunwaldnajemców. Bliskość takich obiektów jak kompleks rekrescyjno-sportowy, jak Arena i City Park, Międzynarodowe Targi Poznańskie czy centrum Avenida umożliwiają prowadzenie aktywnego, typowo miejskiego stylu życia.

Oferta firmy Wielkopolski Fundusz Hipoteczny przypadnie do gustu zarówno singlom, poszukującym niezależności jak i parom, oczekującym komfortu w wielkomiejskim wydaniu. Grunwald Zakątek przekonuje kameralną atmosferą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Proponuje ponadczasową, elegancką architekturę, która będzie odporna na często zmieniające się trendy. Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja, to już dziś zapoznaj się z jej szczegółami. W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 39,55 m2 do 52,16 m2. Który z nich stanie się Twoją własnością?