Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Grunwald2 – nowe mieszkania blisko centrum Poznania

Ronson Development Grunwald2Nowe mieszkania na Grunwaldzie to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników aktywnego, typowo miejskiego stylu życia. Bliskość centrum, bogate zaplecze handlowo-usługowe i sąsiedztwo zieleni – wszystko to oferuje inwestycja Grunwald2. Poznaj bliżej ofertę Ronson Development i wybierz lokal spełniający wszystkie Twoje potrzeby.

Deweloper realizuje aktualnie nowe mieszkania w Poznaniu – w jego biznesowej i tętniącej życiem części. Jednocześnie projekt znajduje się w pobliżu Lasku Marcelińskiego, więc jeżeli będziesz potrzebował wytchnienia, to znajdziesz je w kontakcie z kojącą zmysły naturą.

Kompaktowe metraże mieszkań, pozwalają na efektowne zaaranżowanie przestrzeni, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zakupu, aranżacji i późniejszej eksploatacji. Obecnie, w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 37,36 m2 do 90,34 m2, w układzie od 2- do 4- Ronson Development Grunwald2pokojowym. Taka różnorodność zadowoli nie tylko pragnących niezależności singli ale także rodziny, poszukujące poczucia prywatności. Dodatkowym atutem, który powinien przekonać młode rodziny jest plac zabaw, który zaplanowany został w ramach aranżacji części wspólnych osiedla.

Grunwald2 wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją. Otoczenie osiedla ma wyjątkowy charakter. Marcelin oddalony jest zaledwie o kilka minut jazdy od centrum i pozwala cieszyć się bogato rozwiniętą infrastrukturą, która sprawia, że wszystko czego potrzebujesz, znajduje się na wyciągnięcie ręki. Tutaj możesz pracować, bawić się, odpoczywać i spędzać czas tak, jak lubisz, nie tracąc czasu na żmudne dojazdy.

 

Sprawdź inne oferty nowych mieszkań na Grunwaldzie