28 stycznia, 2018Strona główna

Harmonogram płatności z jasno określonymi zasadami

Zakończenie realizacji osiedla Zielone Patio przewidziano na III kwartał 2019 roku. Już teraz możesz rezerwować mieszkania, wchodzące w jego skład i planować zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia. Sprawdź harmonogram płatności i podejmij decyzję o przeniesieniu się na wygodne osiedle, pełne nowoczesnych udogodnień.

 

Zakończenie realizacji osiedla Zielone Patio przewidziano na III kwartał 2019 roku. Już teraz możesz rezerwować mieszkania wchodzące w jego skład i planować zupełnie nowy etap swojego życia. Sprawdź harmonogram płatności i podejmij decyzję o przeniesieniu się na komfortowe osiedle, pełne nowoczesnych udogodnień.

Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z oferty dewelopera Zielone Patio Sp. z o.o., będzie podlegał następującemu harmonogramowi płatności:

  • I transza w wysokości 15% wartości lokalu, płatna jest do 14 dni, od momentu podpisania umowy deweloperskiej,
  • II transza w wysokości 35% będzie płatna do 31.12.2018 roku,
  • III transza w wysokości 10% do 30.02.2019 roku,
  • IV transza w wysokości 30% do 30.05.2018 roku,
  • V transza w wysokości 10%, płatna tuż przed odbiorem mieszkania.

Dzięki tak jasno sprecyzowanemu harmonogramowi, klient może zaplanować pozyskanie środków na zakup nieruchomości z odpowiednim wyprzedzeniem. Co więcej, deweloper współpracuje z wieloma bankami oraz doradcami finansowymi. Kupujący liczyć mogą na pomoc w wyborze korzystnej oferty oraz wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności.

Deweloper na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Kolejnym tego dowodem jest dobrze przemyślana lokalizacja projektu. Osiedle Zielone Patio powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, która jest położona zaledwie 5 km od ścisłego centrum Gdańska. Dystans ten skutecznie chroni mieszkańców przed nadmiernym hałasem i tłokiem, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do licznych udogodnień, jakie ma do zaoferowania całe Trójmiasto (najbliższy zjazd na obwodnicę znajduje się w odległości 2 km od osiedla).

Aktualnie trwa sprzedaż budynku nr 3. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Gdańsku wybierać mogą pomiędzy lokalami o układach 2- i 3-pokojowych. Metraż oferowanych „M” mieszczą się w przedziale od 50,60 do 65,60 m2. Na uwagę zasługują atrakcyjne ceny nieruchomości rozpoczynające się już od 298 680 zł. Nabywcy mają także możliwość dokupienia indywidualnego garażu jednostanowiskowego w cenie 30 000 zł. Dodatkowo do ceny mieszkania doliczyć należy komórkę lokatorską, za którą zapłacić trzeba 1620 zł/m2. Powierzchnie komórek kształtują się od 3,20 do 7,70 m2.

Początek roku to dobry moment na podjęcie właściwych decyzji w zakresie planowania przyszłości. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, jak komfortowo może wyglądać Twój nowy etap życia.