Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2019Zakup inwestycyjny

Idealne mieszkania inwestycyjne na Mokotowie w Warszawie

Grupo Lar MokosferaSzukasz nowego mieszkania w Warszawie, które będzie sposobem na stworzenie dodatkowego, alternatywnego źródła dochodu? Nosisz się z zamiarem zainwestowania środków w lokal pod wynajem? Chcesz pomnażać swój majątek w znacznie efektywniejszy sposób niż na lokatach bankowych? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, że koniecznie powinieneś zapoznać się ze szczegółami oferty dewelopera Grupo Lar Polska.

Realizowany przez niego projekt Mokosfera, wyróżnia się nie tylko niebanalnym podejściem do architektury i kreowania przestrzeni miejskiej, ale także znakomitą lokalizacją. To właśnie ona, na równi z wysokim standardem, jest cechą decydującą o tym, czy dana inwestycja okaże się odpowiednio interesująca dla wynajmujących.

Kolejnym, kluczowym atutem mieszkań na osiedlu Mokosfera jest różnorodność lokali. Obecnie w ofercie znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 34,72 m2 do 75,17 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. Dzięki temu, każdy typ inwestora, będzie w stanie znaleźć odpowiednią Grupo Lar Mokosferapropozycję dla siebie. Oferowane nowe mieszkania na Mokotowie położone są blisko centrum biznesowego stolicy. Dlatego też, jego potencjał względem zainteresowania najemców, okazuje się jeszcze większy. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum oraz innymi dzielnicami miasta a przyjazna, pełna zieleni okolica, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Kup mieszkanie u sprawdzonego dewelopera. Ciesz się wysoką jakością, która będzie przynosić zyski przez długie lata.