Autor: Dopoznania.pl
4 września, 2020Newsy

II etap inwestycji Rodzinne Podolany już w sprzedaży – szeregi C i F pną się w górę

Ruszyła sprzedaż II etapu inwestycji Rodzinne Podolany! Oferowane przez dewelopera Sky Investments, nowe mieszkania i domy cieszą się sporym zainteresowaniem, a na budowie trwają już prace nad fundamentami.

Lato na placu budowy osiedla Rodzinne Podolany przebiega pracowicie. – Zmiany można zaobserwować w zasadzie z dnia na dzień. W sierpniu powstaną fundamenty pod budynki z szeregów C i F oraz wykonane zostaną ściany fundamentowe. To oznacza, że pniemy się w górę! – mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.

Reakcje klientów na rozpoczęcie sprzedaży kolejnego etapu pozytywnie nas zaskoczyły. Lista wolnych lokali jest coraz krótsza. To dla nas potwierdzenie, że nasza oferta jest atrakcyjna i odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.

Dlaczego warto wybrać nieruchomość na Podolanach? Klientów przyciąga atrakcyjna lokalizacja. Osiedle jest dobrze skomunikowana z centrum Poznania, a jego mieszkańcy pod ręką mają wszystko, co niezbędne na co dzień. Z drugiej zaś strony, Rodzinne Podolany usytuowane są w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu Jeziora Rusałka i Jeziora Strzeszyńskiego.

Osiedle mieszkaniowe przy ulicy Heleny Rzepeckiej to miejsce, w którym każdy będzie czuł się po prostu dobrze. – Lokale wprowadzone do oferty zaprojektowane zostały tak, by mieszkało się w nich zarówno pięknie, jak i wygodnie. Zarówno w przypadku mieszkań, jak i domów, zaproponowaliśmy wygodny układ pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajduje się pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz toaleta, na piętrze – trzy pokoje oraz łazienka. Dodatkowo właściciele mieszkań będą mieć do dyspozycji poddasze nieużytkowe o powierzchni ok. 11 m2 i taras na dachu, a właściciele domów – prywatny ogród – podsumowuje Małgorzata Walczak-Łondka.

Nowy etap inwestycji obejmuje mieszkania dwupoziomowe liczące ok. 76-79 m2 oraz domy z ogrodami o powierzchni 99 m2. Zgodnie z planem, realizacja II etapu osiedla Rodzinne Podolany potrwa do października 2021 roku.