Autor: Dopoznania.pl
23 listopada, 2020Newsy

II etap nowych mieszkań przy Kórnickiej już w sprzedaży!

Deweloper Jakon Sp. z o.o. poszerzył ofertę sprzedaży o II etap inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Kórnickiej. Nowa propozycja to kontynuacja doskonale przyjętego na rynku I etap przedsięwzięcia. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na poznańskiej Łacinie wybierać mogą pomiędzy zróżnicowanymi układami i metrażami – tu każdy znajdzie coś dla siebie!

W ramach II etapu inwestycji przy ul. Kórnickiej powstanie  128 lokali o powierzchni od 33 do 88 m2. Na nabywców czekają mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych z kuchniami i aneksami kuchennymi. Każde z oferowanych „M” posiadać będzie dodatkową przestrzeń w postaci ogródka, balkonu, tarasu lub loggii. Ponadto z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zadba o komórki lokatorskie, cichobieżne windy, naziemne miejsca postojowe oraz podziemną halę garażową z automatycznymi platformami.

Mówiąc o zaletach nowych mieszkań przy ul. Kórnickiej nie można zapomnieć o doskonałej lokalizacji. Łacina, będąca atrakcyjną częścią poznańskiego Nowego Miasta, to miejsce w którym miejski klimat spotyka się z zielenią i odpowiednią dozą spokoju. W sąsiedztwie inwestycji dewelopera Jakon Sp. z o.o. znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia czy przystanki komunikacji miejskiej. Z drugiej zaś strony Kórnicka położona jest w niewielkiej odległości od jednego z najpopularniejszych terenów rekreacyjnych w mieście. Jezioro Maltańskie przyciągnie zarówno miłośników spokojnych spacerów, wycieczek rowerowych, jak i joggingu. Na uwagę zasługuje również rozbudowana infrastruktura sportowa ze stokiem narciarskim i parkiem linowym na czele. Po aktywnym dniu, mieszkańcy Kórnickiej, będą mogli zaznać relaksu w pobliskich Termach Maltańskich.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe cztery kąty dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.