Autor: Dopoznania.pl
20 lipca, 2021Newsy

II etap osiedla Golden Space już w sprzedaży!

Golden Space to nowa inwestycja mieszkaniowa, realizowana na terenie dzielnicy Włochy. Po sukcesie pierwszego etapu, deweloper Nexity Polska Sp. z o.o. uruchomił sprzedaż kolejnego etapu przedsięwzięcia. Start budowy nastąpi w III kwartale bieżącego roku. Do wyboru funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach.

Planujesz zakup nowego mieszkania w Warszawie? Zależy Ci na optymalnym połączeniu miejskiego charakteru i odrobiny spokoju? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest inwestycja Golden Space 2. W ramach nowego etapu inwestycji w dzielnicy Włochy oddany zostanie kameralny budynek wielorodzinny, mieszczący łącznie 83 mieszkania. Do sprzedaży trafiły lokale 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 28 do 69 m2. Oferowane „M” otrzymają także dodatkowe przestrzenie w postaci balkonów lub ogródków. Szeroki wybór nieruchomości w Golden Space 2, sprawia że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper Nexity Polska Sp. z o.o. zadbał o udogodnienia, wśród których wy wymienić można: ochronę, garaż podziemny, stojaki rowerowe, stację do ładowania samochodów.

Lokalizacja to kolejny atut inwestycji Golden Space 2. Warszawskie Włochy pochwalić się mogą dobrym skomunikowaniem z resztą miasta. W pobliżu osiedla znajduje się stacja PKP Aleje Jerozolimskie oraz przystanki autobusowe.

Właściciele mieszkań przy ul. Budki Szczęśliwieckie zyskają także dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury.  W zasięgu ręki są tu m.in.: sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola, siłownie. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, wśród których wymienić można: Park Szczęśliwicki, Ogrody Kosmosu czy Park ze Stawami Cietrzewia.

Nabywcy nowych mieszkań w Golden Space 2 zaplanowano na III kwartał 2023 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o. i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.