Autor: Dopoznania.pl
19 maja, 2021Newsy

II etap Osiedla na Wzgórzu już w sprzedaży – postaw na nowy dom w Gruszczynie

Wystartowała sprzedaż II etapu Osiedla na Wzgórzu, będącego kontynuacją dobrze przyjętego projektu firmy Planetbud Development w Gruszczynie k. Poznania. Na nabywców czekają 2-kondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej z dużymi ogrodami.

Nowa inwestycja w gminie Swarzędz przeznaczona jest dla klientów ceniących połączenie podmiejskiego spokoju i codziennej wygody. Osiedle realizowane jest w dobrze rozwiniętej okolicy, gdzie wszystko jest pod ręką! W pobliżu ul. Katarzyńskiej znaleźć można m.in. placówki edukacyjne (żłobki, szkoły, przedszkola, szkoły językowe), sklepy, przychodnie i apteki, stacje benzynowe, bank, pocztę, kościół. Gruszczyn to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. W wolnym czasie warto skorzystać z oferty pobliskich restauracji, a aktywni mieszkańcy odwiedzić mogą pływalnie, stajnie czy park linowy. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne, w tym Dolina Cybiny i Jezioro Swarzędzkie.

Na klientów, zainteresowanych zakupem nowego domu na Osiedlu na Wzgórzu II czeka 16 dwukondygnacyjnych segmentów o powierzchni 94 m2. Oferowane domy przy ul. Katarzyńskiej w Gruszczynie charakteryzować będzie funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na parterze zaplanowano komfortowy salon z jadalnią i wyjściem na ogród, aneks kuchenny oraz WC. Z kolei piętro zajmą 3 sypialnie i łazienka. Kolejną zaletą nowych domów w Gruszczynie są duże ogrody liczące do 492 m2. Ponadto do każdego segmentu przynależeć będą dwa miejsca parkingowe.

Nowy dom pod Poznaniem? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Planetbud Development i zamelduj się na Osiedlu na Wzgórzu II. Postaw na jakość w atrakcyjnie cenie już od 4 787 zł/m2.