Autor: Dopoznania.pl
24 listopada, 2020Zakup inwestycyjny

II etap projektu Nadolnik realizowany zgodnie z planem

W Poznaniu, w okolicy Ronda Śródka, deweloper Grupa Partner realizuje II etap inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Jednocześnie trwa sprzedaż budowanych smart apartamentów, dostępnych w różnych metrażach, od 19 do 41 m2. Dzięki propozycji dewelopera, jedną z nieruchomości można nabyć w cenie od 111 150 zł netto.

Do tej pory inwestor zrealizował przy ulicy Nadolnik w Poznaniu pierwszy budynek, w którym znalazło się 213 lokali. Do wyboru były różne typy smart apartamentów: standardowy, o powierzchni 20 m2 oraz z antresolą, co daje metraż większy o 31-41 m2. Z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper zadbał także o infrastrukturę, na którą złożyły się: wewnętrzne alejki, miejsca parkingowe oraz oświetlenie. Nabywcy zainteresowani apartamentem na Nowym Mieście wybierać mogą pomiędzy ostatnimi wolnymi lokalami.

Jednocześnie trwają prace nad II etapem przedsięwzięcia, na który złożą się 224 lokale o powierzchni od 19 do 41 m2. - Zrealizowany został poziom, w którym znajdzie się podziemna hala garażowa, teraz budowlańcy pracują nad kolejnymi kondygnacjami. Wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem, co oznacza, że w 2022 roku przekażemy klucze nabywcom – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Warto podkreślić, że smart apartamenty przy ul. Nadolnik to nowa propozycja na wielkopolskim rynku nieruchomości. W każdym lokalu znajduje się łazienka, aneks kuchenny, a także przestrzeń do wypoczynku i pracy zdalnej, chociażby przy laptopie. Klienci mogą także zdecydować się na mieszkanie z antresolą, w którym swoje miejsce znajdą nawet cztery osoby.

Zakup apartamentu w inwestycji Nadolnik Compact Apartments polecić należy zarówno klientom indywidualnym, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą czerpać stałe i wysokie zyski z wynajmu. Potrzeby drugiej grupy są spójne z ideą Grupy Partner. Smart apartament kosztuje od 111 150 zł netto i istnieje możliwość odliczenia podatku 23 % przy zakupie. Według kalkulacji klientów, jak i dewelopera, lokal można wykończyć i w pełni wyposażyć mieszcząc się w budżecie 23 tys. zł netto. Każdy miesiąc oznacza zysk netto 1100 zł za wynajem smart apartamentu, co w skali roku daje 13 200 zł. Według kalkulacji, stopa zwrotu wynosi 8-9 % w skali roku.