Autor: Dopoznania.pl
27 października, 2021Newsy

II etap Viva Jagodno rośnie w oczach

Trwa sprzedaż II etapu osiedla mieszkaniowego Viva Jagodno. Realizowana przez Ronson Development inwestycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Poznaj z bliska wrocławski bestseller.

Budowa osiedla przy ul. Kajdasza we Wrocławiu została podzielona na 3 etapy, w ramach których oddanych zostanie łącznie 400 mieszkań. Na ternie inwestycji znajdą się także kawiarnie, sklepy, centrum fitness, centrum zabawy dla najmłodszych oraz kolorowe części wspólne. Prowadzone aktualnie prace skupiają się na II etapie projektu, którego budowa zakończy się w III kwartale 2021 roku.

Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Jagodnie, wybierać mogą pomiędzy lokalami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi, mieszczącymi się w przedziale od 41,63 do 115,38 m2. Szeroka oferta dewelopera Ronson Development sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przytulna kawalerka, penthouse, podniebny taras, prywatny ogródek, a może antresola? Viva Jagodno to pełen wachlarz możliwości!

Nabywcy nieruchomości przy ul. Kajdasza skorzystać mogą z opcji wykończenia pod klucz. Deweloper współpracuje ze sprawdzonymi firmami, dzięki czemu Twoje „M” trafi w najlepsze ręce, a Ty możesz zaoszczędzić czas, pieniądze oraz bezcenne nerwy.

Mówiąc o zaletach inwestycji Viva Jagodno nie można zapomnieć o lokalizacji. Adres ten sprawdzi się w  przypadku osób, które cenią kameralny klimat i jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie daje duże, dynamicznie rozwijające się miasta. W pobliżu oferowanych mieszkań znaleźć można niezbędną na co dzień infrastrukturę, w tym: sklepy, markety, usługi, szkoły, przedszkola, restauracje, siłownie,  czy przystanki komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani mieszkańcy dotrą co centrum w 15 minut. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone – Park Zielony Klin oraz Park Brochowski – dzięki którym złapiesz oddech po aktywnym, pełnym wyzwań dniu.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Ronson Development i wybierz skrojone na miarę Twoich potrzeb nowe mieszkanie na Jagodnie.