Autor: Dopoznania.pl
8 kwietnia, 2019Newsy

Inteligentne mieszkanie w Trójmieście

Szukasz nowoczesnych udogodnień, które wniosą do Twojej codzienności powiew luksusu? Jeżeli masz w planach zakup nieruchomości w nadmorskiej dzielnicy Gdyni, to koniecznie zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania inwestycja Murapol Nadmorskie Tarasy. Położona w sąsiedztwie lasu, zaledwie 2 km od Bałtyku, w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury, zapewnia wygodne mieszkania wyposażone w system Murapol Appartme.

Jest to rozwiązanie, które zapewnia możliwość zdalnego sterowania różnymi elementami wyposażenia nieruchomości, co sprawia, że staje się ona rzeczywiście SMART. Deweloper Murapol S.A. oferuje to nowoczesne rozwiązanie z myślą o zapewnieniu mieszkańcom maksymalnego komfortu oraz wysokiego poczucia bezpieczeństwa.

Za pomocą smartfonu bądź tabletu możesz zdalnie sterować zaworem wody, systemem ogrzewania, elektrycznością, oświetleniem czy roletami wewnętrznymi. Jednocześnie otrzymujesz dostęp do informacji na temat bieżącego zużycia energii oraz raportów historycznych. Dodatkowymi funkcjonalnościami są: monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowej czy innych części wspólnych oraz wideodomofon z systemem SOS. Przekonaj się, jak łatwo możesz zaoszczędzić na kosztach eksploatacyjnych mieszkania, analizując różne jego parametry.

Osiedle Murapol Nadmorskie Tarasy będzie się składać łącznie z czterech budynków 4-kondygnacyjnych, które pomieszczą 428 lokali. Obecnie w sprzedaży znajduje się jeszcze lokale o powierzchni od 26,37 m2 do 59,72 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym.