Autor: Klaudia
19 września, 2019Zakup inwestycyjny

Inwestycja deweloperska Goplana – poznaj szczegóły na Targach

Colian Developer Goplana W dniach 21-22 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To prestiżowe wydarzenie skupia najlepszych przedstawicieli branży. Na stoisku F16 poznasz ofertę osiedla Goplana. Warto przyjrzeć się jej bliżej, jeżeli jesteś zainteresowany zakupem komfortowego, nowego mieszkania w Poznaniu.

Za jej realizację Goplany odpowiada COLIAN DEVELOPER Sp. z o.o. Sp. k. Firma znakomicie wykorzystała poindustrialny potencjał Jeżyc, nawiązując do ich historii. Tam, gdzie kiedyś produkowana była aromatyczna czekolada, dziś realizowany jest nowatorski architektonicznie i Colian Developer Goplanatechnologicznie projekt obszernego osiedla o licznych udogodnieniach. Mieszkania będą posiadały przestronne balkony, tarasy, loggie bądź prywatne ogródki – zależnie od kondygnacji. Pojemne rowerownie na każdej klatce, umożliwią ekologiczny i modny sposób na sprawne poruszanie się po mieście.

W ramach realizowanego obecnie etapu, powstanie budynek o siedmiu piętrach, który pomieści 157 wygodnych mieszkań. Ich zróżnicowana powierzchnia – od 29  m2 do 128 m2, pozwala trafić w gusta szerokiego grona potencjalnych klientów. Ci o ponadprzeciętnych wymaganiach, mogą sięgnąć po jeden z dwóch apartamentów typu penthouse z obszernymi tarasami na dachu.

Topowa lokalizacja na Jeżycach w Poznaniu, niebanalna architektura i pomysłowo zaprojektowane mieszkania to atuty, które wyróżniają osiedle Goplana spośród konkurencyjnych ofert. Jeżeli jesteś zainteresowany, przyjdź na Targi i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.