Autor: Dopoznania.pl
20 lipca, 2020Newsy

Inwestycja Enklawa Winogrady z nową propozycją

Enklawa Winogrady to inwestycja pełna udogodnień. Deweloper przewidział m.in. miejsca postojowe, które teraz kupić można z atrakcyjnym rabatem. Klienci zainteresowani zakupem mieszkania w dzielnicy Winogrady wybierać mogą pomiędzy zróżnicowanymi układami i metrażami, dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb. Dodając do tego nowoczesną lokalizację, łączącą w sobie bliskość centrum i zieleni, otrzymujemy miejsce, w którym warto zamieszkać!

Osiedle mieszkaniowe Enklawa Winogrady realizowane jest u zbiegu ulic Czarna Rola i Pasterskiej w Poznaniu. W ramach projektu oddane zostaną lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 33 do 126 m2. Tak szeroki wachlarz możliwości, sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi.

Deweloper zaplanował trzy budynki wielorodzinne: A, B i C. Budynek A w założeniu jest najbardziej kameralny, obejmuje trzy kondygnacje, na których znajdzie się 18 mieszkań. W ramach budynków B i C powstanie po 51 mieszkań w każdym.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper pomyślał także o: wspólnej przestrzeni służącej integracji, elementach małej architektury, rowerowniach, placu zabaw oraz punktach handlowo-usługowych na parterze. Warto dodać, że wszystkie budynki mają przewidziany podwyższony standard wykończenia części wspólnych. Zmotoryzowanych mieszkańców z pewnością ucieszy dostępność naziemnych miejsc postojowych, które zostały objęte atrakcyjną promocją - Przygotowaliśmy rabaty: naziemne miejsce parkingowe w cenie lokalu. Przyszli mieszkańcy, korzystając z tej obniżki, zaoszczędzić mogą nawet 16 tys. złotych. Promocją objętych jest 12 mieszkań - mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla.

Kolejna oferta specjalna to obniżka 5 tys. zł na miejsce w podziemnej hali garażowej. Miejsca postojowe to szczególnie ważny atut mieszkania. Zwrócić należy uwagę na fakt, że zapewniają one komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom, którzy zamiast szukać wolnego miejsca parkingowego wracając z pracy czy urlopu, mają zagwarantowane własne – naziemne lub w hali garażowej, co zdecydowanie podnosi standard życia mieszkańców. Przygotowano w sumie 134 miejsca w hali garażowej i 58 naziemnych miejsc postojowych.

Planowany termin zakończenia budowy osiedla Enklawa Winogrady to IV kwartał 2020.