Autor: Dopoznania.pl
29 lipca, 2022Newsy

Inwestycja na Zawadach od Quadro Development

Wiosną tego roku na poznańskich Zawadach ruszyła realizacja najnowszej inwestycji od Quadro Development. Tego dewelopera poznaniacy znają z wcześniejszych projektów, które zostały już ukończone i oddane do użytkowania.

Tym razem u zbiegu ulic Smolnej i Głównej zaplanowano kameralny budynek, który pomieści zaledwie 47 nowych mieszkań. Rynek Wschodni, bo taką nazwę nosi osiedle, to jednak duża rozpiętość metraży – od 29 do 89 m2 – i układów, które należą do najpopularniejszych na rynku – od 2- do 4-pokojowych. Co ciekawe – większe z nich można z powodzeniem podzielić na dwa mniejsze, każde z osobnym węzłem sanitarnym – to korzystne rozwiązanie dla tych, którzy myślą o kupnie mieszkania na wynajem.

Deweloper zaplanował również atrakcyjne powierzchnie dodatkowe, przynależące do lokali. Te na parterze będą miały ogródki, zaś „M” znajdujące się na wyższych piętrach – balkony, a na najwyższych – tarasy. Przewidziano również halę garażową, która pomieści 31 miejsc postojowych. W budynku znaleźć będzie też można windę oraz takie udogodnienia, jak videodomofony czy rolety zewnętrzne na wszystkich oknach w parterowych lokalach.

Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie wykonujemy ściany podziemnej hali garażowej - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. - Nasza oferta umożliwia rezerwację mieszkania w rządowym programie „Mieszkanie Bez Wkładu”. Pozwala zakupić lokal mieszkalny na kredyt w sytuacji, kiedy nabywca nie dysponuje wymaganym wcześniej wkładem własnym. Co ważne, ze wsparcia przy zakupie swojego pierwszego M mogą skorzystać rodziny z dziećmi, małżeństwa, pary oraz single - dodaje.

Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany, pojawią się tam elementy małej architektury oraz wybrukowane drogi dojazdowe i chodniki.

Lokalizacja Rynku Wschodniego to gwarancja komfortu – bliskość Ronda Śródka, sprawna komunikacja miejska to udogodnienia, których nie można pominąć. Nieopodal znajduje się również szkoła podstawowa, przedszkole oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Bez problemu można się też dostać nad Wartę, aby cieszyć się pieszymi lub rowerowymi wycieczkami, blisko zieleni.