20 lipca, 2015Newsy

Inwestycja nagrodzona tytułem „Mieszkanie Roku 2014/15”

Tabaco Park Budynek E został uhonorowany tytułem „Mieszkanie Roku 2014/15”. Wyróżnienie to nadawane jest przez głosujących internautów oraz jury, w skład którego weszli inżynierowie i architekci. 

Tabaco Park Budynek E został uhonorowany tytułem „Mieszkanie Roku 2014/15”. Wyróżnienie to nadawane jest przez głosujących internautów oraz jury, w skład którego weszli inżynierowie i architekci. Ta prestiżowa, ogólnopolska nagroda jest przyznawana tym nieruchomościom, które mogą poszczycić się najlepszymi parametrami technicznymi inwestycji, funkcjonalną oraz bogatą infrastrukturą a także doskonałą lokalizacją. Kupując mieszkanie w budynku, które posiada ten tytuł masz pewność, iż otrzymasz w zamian najlepsze warunki mieszkaniowe i najnowocześniejsze rozwiązania.

Dlaczego inwestycja dewelopera Arche otrzymała to wyróżnienie?

Doskonale wykorzystuje ona poindustrialny charakter budynku (pochodzi on z 1926 roku i pierwotnie pełnił funkcję magazynu) oraz łączy go z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Rewitalizacja terenów pofabrycznych umożliwiła stworzenie 59 mieszkań, jedno i dwupoziomowych. Są to lofty, które charakteryzują się wysokością od trzech do ponad pięciu metrów a ponadto oferują połaciowe okna, balkony, tarasy, antresole oraz obniżone podłogi.

Nieruchomość posiada niepowtarzalny klimat i styl, bazujący na fabrycznej kulturze i historii Łodzi. Jej rewitalizacji towarzyszy wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Ponadto oferuje doskonale zaprojektowaną przestrzeń wspólną wewnątrz budynków oraz na terenie osiedla. Jak więc widać, nagroda „Mieszkanie Roku 2014/15” przypadła budynkowi, który na prawdę na nią zasłużył.

Zobacz inne inwestycje na Polesiu.