Autor: Iza
22 maja, 2019Newsy

Inwestycja pełna zalet!

Dom na przedmieściach, z dostatnim ogrodem, wcale nie musi być tylko marzeniem! Przekonaj się, jak łatwo możesz stać się jego właścicielem, ponosząc koszty, porównywalne do zakupu mieszkania w centrum! Poznaj Osiedle pod Lipami i już dziś wybierz miejsce, w którym komfortowo spędzisz resztę swojego życia!

Inwestycja powstała w oparciu o wyselekcjonowane materiały, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Pomysłowo zaprojektowana i starannie wykonana, zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta. Deweloper Dom Inwestycje Sp. z o.o. wybrał malownicze Kleszczewo, które swoją spokojną, kameralną atmosferą daje wytchnienie od codziennego zgiełku i pośpiechu.

Inwestycja składa się z zaledwie czterech domów typu bliźniak, w których mieszczą się lokale o powierzchni 99 m2. Przynależne do nich działki, posiadają 300 m2. Pobliska szkoła, przedszkole oraz obiekty sportowe, ułatwią organizację codziennych obowiązków. Szybki dojazd do trasy A2 oraz S5, usprawnia poruszanie się po całym regionie. Osiedle pod Lipami udowadnia, że można mieszkać w zacisznej okolicy, nie rezygnując z dogodnego dojazdu do miasta.

Każdy z budynków posiada dwa miejsca postojowe a strych wielkości ok. 15 m2, pozwala na zaaranżowanie dodatkowego pomieszczenia bądź obszernej powierzchni do przechowywania. Lokale mają układ dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem, gabinet, WC, i spiżarnia. Na piętrze wydzielono trzy pokoje i łazienkę. Tak komfortowa przestrzeń jest dostępna już za 349 000 złotych, z ratą od 1 190 zł miesięcznie.