Autor: Dopoznania.pl
12 grudnia, 2019Newsy

Inwestycja przy ulicy Rybaki 1 zakończona!

Budowa inwestycji przy ulicy Rybaki 1 w Poznaniu dobiegła końca. Nowoczesny budynek z mieszkaniami typu studio i podziemnymi halami garażowymi idealnie wpasował się w miejski krajobraz i przestrzeń kameralnej uliczki, w której został zrealizowany.

Oferowana przy Moryson Development inwestycja dedykowana jest klientom, którzy cenią estetykę, nowe trendy i lokalizację w samym centrum Poznania. W ramach projektu przygotowane zostały lokale typu STUDIO o powierzchni od 24 m2 oraz mieszkania w wariancie STUDIO UP z antresolą o metrażu do 75 m2. Proponowane rozwiązania sprawdzą się w przypadku osób, które poszukują swojego pierwszego mieszkania. Zakup nieruchomości na Rybakach to także doskonała opcja dla inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie mieszkania. Wysoka jakość i atrakcyjna lokalizacja to gwarancja stałego i wysokiego zysku.

Nabywcy lokali od Moryson Development będą mieć wszystko pod ręką! W okolicy znaleźć można m.in. ulicę Półwiejską, Stary Browar oraz Stary Rynek. Szybki dostęp do atrakcji turystycznych Poznania jest główną zaletą lokali na wynajem oferowanych przez platformy bookingowe. Z całą pewnością zagwarantuje to częste rezerwacje mieszkań położonych w tej części miasta.

Zachwyca nie tylko lokalizacja, ale także sam projekt budynku. Deweloper zadbał o nowoczesną bryłę, elegancką klatkę schodową, windy oraz możliwość instalacji systemu inteligentnego domu. Wybiegając w przyszłość, Moryson Development zaplanował miejsca parkingowe ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych.

Na parterze budynku znajdują się lokale użytkowe, które z powodzeniem sprawdzą się w roli kancelarii lub innej działalności usługową. Rybaki 1 to z pewnością dobra inwestycja w przyszłość.