Autor: Iza
21 czerwca, 2019Zakup inwestycyjny

Inwestycja stworzona dla każdego!

Mokosfera to projekt, który wyprzedza swoją epokę. Nowocześnie zaprojektowany, pozwoli odnaleźć się różnym grupom potencjalnych klientów. Wynika to zarówno z dużego zróżnicowania powierzchniowego i układu pomieszczeń jak również optymalnej lokalizacji - na tętniącym życiem Mokotowie. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami projektu i zaplanuj realizację marzeń.

Osiedle od Grupo Lar Polska powstaje w okolicy, która inspiruje do prowadzenia aktywnego trybu życia. Bliskość centrum biznesowego stolicy zachęci tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy do pracy. Łatwość dostępu do placówek oświatowych, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych, z pewnością zainteresuje młode rodziny. Oferta bogato rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej, rozrywkowej czy sportowej, zaspokoi potrzeby wszystkich klientów.

Obecnie, w propozycji sprzedażowej osiedla Mokosfera, znajdują się lokale o powierzchni od 34,72 m2 do 75,17 m2. Tutaj więc, z powodzeniem odnajdzie się singiel, poszukujący niezależności. Para – zarówno ta rozpoczynająca wspólne życia jak i seniorzy pożądający nieangażującego komfortu – również będą w stanie wybrać idealne lokum. Deweloper oferuje także mieszkania 3- i 4- pokojowe, które zaspokoją oczekiwania rodzin oraz par, planujących potomstwo.

Lokalizacja inwestycji i jej standard, z pewnością przekonają osoby, które poszukują idealnej nieruchomości inwestycyjnej. Na takim osiedlu, nie będziesz mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem najemców.

Zobacz inne mieszkania w Służewcu