Autor: Dopoznania.pl
2 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu

Na placu budowy inwestycji Wilczak 20 praca wre i zakończenie realizacji zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory w ramach projektu powstało 5 budynków i na finiszu jest ostatni, szósty budynek. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania na Winogradach i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś pod właściwy adres.

Wilczak 20 to jeden z największych projektów mieszkaniowych w Poznaniu. Nowoczesne osiedle, powstające u zbiegu ulic Wilczak i Serskiej docelowo składać się będzie z 6 budynków, mieszczących łącznie 545 funkcjonalnych mieszkań. Aktualnie trwają prace związane z realizacją ostatniego już budynku. – Projekt Wilczak 20 jest z pewnością wyróżniającą się inwestycją mieszkaniową na terenie Poznania. Podobnie jak przy innych naszych projektach zadbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Nie zabrakło również nowoczesnych, w tym proekologicznych rozwiązań. Bardzo istotne było również zaaranżowanie przestrzeni pełnych zieleni, kto już teraz tworzą specyficzny klimat na terenie osiedla - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Ostatni realizowany budynek A to 106 mieszkań o powierzchni od 47,34 do 88,72 m2. Ceny rozpoczynają się od 7550 zł/m2. W sprzedaży są jeszcze ostatnie lokale z IV etapu. Tu cena metr kwadratowy to 7450 zł brutto.

Wilczak 20 oferuje nie tylko komfortowe mieszkania. Deweloper Agrobex zadbał o szereg udogodnień, takich jak: panele fotowoltaiczne, podziemna hala garażowa, elementy małej architektury (oświetlenie, ławki itp.), zewnętrzna siłownia oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Kolejną zaletą nowego osiedla na Winogradach w Poznaniu jest lokalizacja. W pobliżu inwestycji znaleźć można Park Cytadela, co z pewnością zadowoli miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Ponadto niedaleko przebiega Wartostrada. Z drugiej zaś strony Winogrady zapewniają łatwy dostęp do niezbędnej na co dzień infrastruktury. W sąsiedztwie nie brakuje sklepów, punktów usługowych, ośrodków zdrowia czy placówek edukacyjnych. Dodając do tego pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe, otrzymujemy miejsce, w którym wszystko jest pod ręką!

Skontaktuj się z biurem sprzedaży deweloper Agrobex i wybierz swoje nowe mieszkanie na Winogradach.