12 lutego, 2018Strona główna

Inwestycja z nieba

Hanza Tower to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych inwestycji ostatnich lat. J.W. Construction postanowiło na niekonwencjonalne i nowatorskie rozwiązania, które zaowocowały niesamowicie atrakcyjną inwestycją, o której z pewnością będzie głośno na rynku deweloperskim.

Hanza Tower to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych inwestycji ostatnich lat. J.W. Construction postanowiło na niekonwencjonalne i nowatorskie rozwiązania, które zaowocowały niesamowicie atrakcyjną inwestycją, o której z pewnością będzie głośno na rynku deweloperskim. Projekt ma powstać  w Szczecinie, przy al. Wyzwolenia 50. Budynek będzie miał m.in. charakter biurowy i doskonale sprawdzi się jako siedziba firm. Deweloper przewiduje również zagospodarowanie 21 kondygnacji na część mieszkalną oraz dwie na handel i usługi. Łącznie budynek będzie liczył aż 29 pięter.

W ramach aspektu mieszkaniowego powstanie 500 ekskluzywnych i luksusowych apartamentów, które stanowią spełnienie marzeń każdego człowieka. Wnętrza będą funkcjonalne, eleganckie oraz wysokie na prawie 3 metry. Doskonałe oświetlenie zapewniają przeszklenia, które oprócz tego dają widok na panoramę Szczecina. Dla klientów o wyższych wymaganiach deweloper przygotował ofertę tzw. Penthouse’ów. Znajdują się one na najwyższych piętrach, posiadają dużą powierzchnię użytkową oraz prezentują niesamowicie ciekawy i nowoczesny styl architektoniczny. Do dyspozycji mieszkańców Hanza Tower dostępne będą strefy spa i fitness z zespołem basenowym, recepcja, pralnia samoobsługowa, a także restauracja z różnorodną ofertą. J.W. Construction oferuje lokale w wariancie 1,2, 3 oraz 4 i więcej pokojowym. Zakres metraży jest bardzo zróżnicowany i zaczyna się od 80 m2, a kończy na nawet 180 m2.