Autor: Dopoznania.pl
5 listopada, 2019Newsy

IV etap osiedla Nowe Złotniki już w sprzedaży – wybierz nowy dom pod Poznaniem

Duda Development Nowe ZłotnikiPodczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się w dniach 21-22 września, deweloper Duda Development rozpoczął sprzedaż czwartego – przedostatniego już – etapu osiedla nowych domów pod Poznaniem Nowe Złotniki.

W ramach IV etapu oddane zostaną 22 domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Nowe segmenty realizowane są wzdłuż ulic Pigwowej i Azaliowej w Złotnikach k. Suchego Lasu pod Poznaniem.

Oferowane nieruchomości posiadać będą ogródki usytuowane od strony południowej, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli maksymalnie wykorzystać naturalne oświetlenie. W każdym domu znajdzie się również ogrzewanie podłogowe na parterze oraz rolety zewnętrzne. Deweloper Duda Development Nowe Złotnikizadbał także o bramy garażowe sterowane pilotem.

Klienci zainteresowani zakupem nowego domu w okolicach Poznania, wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 134 do 157 m2. Zakończenie budowy IV etapu planowane jest na pierwszą połowę 2021 r.